hamburger

     serwis      

WYMIANA ZAWIESZENIA

Kiepska jakość dróg i ulic ma bezpośredni wpływ na szybsze zużycie zawieszenia w naszych samochodach.

W naszej firmie możecie Państwo dokonać weryfikacji zawieszenia w swoim samochodzie. Jedni z najlepszych specjalistów sprawdzą i dokonają oceny w jakim stanie znajduje się obecnie zawieszenie w Twoim samochodzie. Do napraw zawieszenia stosujemy najwyższej klasy specjalistyczne narzędzia oraz sprawdzone długoletnim doświadczeniem najlepszej klasy części zamienne oryginalne i zamienniki.

DIAGNOSTYKA PODWOZIA
USTAWIENIE GEOMETRI KÓŁ

Odpowiedni stan techniczny układu kierowniczego gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Odpowiedzialny jest za utrzymywanie kierunku jazdy na wprost, samoczynny powrót kół do właściwej pozycji po wykonanym zakręcie oraz odpowiednie utrzymywanie się pojazdu na drodze w trakcie pokonywania zakrętów.

Aby Twój samochód nie zawiódł Cię i nie naraził na dodatkowe wysokie koszty, przynajmniej raz w roku należy sprawdzić geometrię w Twoim samochodzie. Nasi wysokiej klasy specjaliści dokonają tego za pomocą laserowego urządzenia GTO Quattro.

NAPRAWY POWYPADKOWE

Zajmujemy się kompleksową naprawą powypadkową wszystkich samochodów osobowych i dostawczych produkcji europejskiej i japońskiej. Nasi specjaliści z długoletnim doświadczeniem, wykonują naprawy na specjalistycznym sprzęcie produkcji Blackhowk. Wszelkie naprawy blacharskie odbywają się u nas zgodnie z technologiami wymaganymi przez producenta. Wykonujemy usuwanie większości wgnieceń i uszkodzeń blacharskich bez lakierowania, przy zastosowaniu najnowszej technologii i specjalistycznych urządzeń.

OPONY - WYMIANA SPRZEDAŻ

Ogumienie w samochodzie jest jak obuwie u człowieka, należy o nie dbać i zmieniać w odpowiednim czasie, aby nasze podróże przebiegały komfortowo i bezpiecznie.

Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę przy wymianie opon. Dysponujemy dużym asortymentem kilkunastu producentów opon. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i wymianą opon przyjdź do nas, a dopasujemy opony do twoich potrzeb pod względem technicznym jak i cenowym. U nas wymienisz opony szybko i bez kolejki.

KLIMATYZACJA - NAPEŁNIANIE,
ODGRZYBIANIE, SERWIS

Pamiętaj, używając klimatyzacji jesteś narażony na wiele skutków ubocznych jej działania. Przynajmniej raz w roku należy sprawdzić klimatyzację, przeczyścić i odgrzybić ją, a także uzupełnić odpowiednią ilość gazu. W naszym serwisie, specjalistycznym sprzętem sprawdzimy i usuniemy wszystkie usterki, aby zapewnić Ci w pełni sprawną klimatyzację. Oferujemy swoją pomoc zarówno w postaci rutynowego serwisu klimatyzacji jak i w sytuacjach pojawienia się usterek.

PRZEGLĄDY

Szanowny Kliencie! 
Pamiętaj o tym, aby przynajmniej raz w roku, a w szczególności po przebytej zimie, dokonać kompleksowego przeglądu swojego samochodu. Tylko u nas możecie Państwo sprawdzić 64 punkty (zawieszenie, układ kierowniczy, układ hamulcowy, układ wydechowy, układ chłodniczy ) w swoim samochodzie. 
Szybko, tanio i solidnie!

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon